7 листопада 2015 року команда волонтерів БФ «Надія по всьому світові» приїхала до дітей школи-інтернату с. Мостище. Для розвитку у дітей нових навичок, творчих здібностей та духовних знань волонтери підготували три нові проекти: Клуб «Суперкнига», «Жіночий клуб» і «Арт-вітальня».
Для учасників Клубу «Суперкнига» волонтери прикрасили кабінет повітряними кульками і плакатами. Діти познайомилися із Робіком, президентом Клубу, переглянули його відео-звернення. Після цього грались у тематичні ігри, клеїли модель Робіка, яка залишилася їм у подарунок. Учасники проекту дізналися, що Суперкнига – це Біблія, і ознайомилися з деякими уривками із неї. Діти з цікавістю брали участь в усіх конкурсах. Наприкінці на них чекало частування і подарунки від Робіка.
Тим часом «Жіночий клуб» відвідали прекрасні дівчатка. Волонтери Яна Філоненко та Олена Гавришева красиво оформили кабінет плакатом «Ласкаво просимо до Жіночого клубу!», прикрасили стіл свічками. Основна ідея цього клубу – навчити дівчат стежити за своєю зовнішньою і внутрішньою красою.
На зустрічі учасниці ознайомилися з правилами клубу, отримали в подарунок блокноти для записів, своїми руками виготовляли красиві браслети з реквізитом клубу – вишенькою, багато спілкувалися і грали в різні ігри. Одне із правил клубу – вчитися служити одне одному. Дівчатам так сподобалася ця ідея, що вони з ентузіазмом готувати одна одній чай і розкладати торт. Атмосфера була тепла і душевна.
Під час презентації проекту «Арт-вітальня» волонтери Тетяна Товкач і Тетяна Кобець провели майстер-клас з виготовлення листівок і виробів з картону. Діти із задоволенням і старанням робили саморобки, підписуючи їх для своїх близьких.
Висловлюємо щиру подяку усім, хто брав участь у проектах, а також нашому фотографу Ігорю Пишкіну за яскраві фотографії!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search