12 грудня волонтери БФ «Надія по всьому світові» вирушили до Трипільської школи-інтернату у рамках проекту «Чоловік-господар».
Прогрес у навчанні хлопців вже помітний. Зі слів волонтера та учасника проекту Віталія Селіванова, на початку проекту учні із вогником у очах уважно слухали, як правильно виконувати ту чи іншу роботу, намагалися повторювати необхідні дії. І ось, уже на шостій зустрічі юні учасники просять конкретне завдання і під контролем волонтерів самі виконують роботи.
Цього разу учні Трипільського інтернату – Юрій Цахло, Дмитро Савченко, Дмитро Канчура, Володимир Кучер і Олександр Храбрий – спостерігали за діями майстра Валерія (тесляра), який встановив три нових дверних полотна на існуючі петлі і виконав врізку двох дверних замків, привезених волонтером Фонду Сергієм Назаренком.
Учасники проекту виконали монтаж металоконструкції для гіпсокартонної стіни, встановили гіпсокартон на металопрофілі за допомогою клейкої гіпсової суміші, проґрунтували гіпсокартонні листи та заробили стикувальні кромки будівельною стрічкою-сіткою, промащуючи гіпсовим монтажним клеєм.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search