21 листопада відбулася друга робоча поїздка до Трипільської школи-інтернату в рамках навчального проекту «Чоловік-господар». До складу волонтерської групи увійшли: Віталій Селіванов, Василь Сілютін, Олександр Богомолов і фотограф Олександр Шацький. Цього разу до основної групи учнів 9 класу долучилися учні 8 класу, а також один учень 7 класу.
Наші будівельники робили монтаж каркасу із металевого профілю для сухої штукатурки – гіпсокартонної стіни, монтаж дерев’яних рейок для пластикової вагонки. Для ущільнення дерев’яного каркаса застосували монтаж фанери, щоб пластикові панелі не прогиналися. Таким чином, до обіду змонтували частину гіпсокартонної стіни й відразу поґрунтували її ґрунтовкою. Після обіду бригада розділилася на дві групи: перша закладала стики і робила стартове шпаклювання, друга продовжувала монтаж каркасів. Також була проведена часткова робота із монтажу електрики – протягнуто дроти в гофрі із монтажем на стіни і на стелю.
Трудовий день закінчився о 16.00. Діти були щасливі й трохи стомлені. Наступну поїздку у Трипілля заплановано на 28 листопада.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search