24 жовтня відбулася чергова поїздка до школи-інтернату c. Великополовецьке. Не дивлячись на осінню вогкість і прохолоду, а також канікули, сонячні посмішки дітей зігріли волонтерів.
На момент приїзду в інтернаті було всього близько 15-20 дітей, що трохи засмутило волонтерів. З іншого боку, це величезне щастя, що дітям є куди їхати на канікули, і їх десь чекають! Цього дня у нашої команди було особливе завдання – подарувати трохи щастя і тепла тим дітям, які залишилися проводити свої канікули у стінах інтернату.
Розпочалася зустріч із взаємних обіймів. До цієї зустрічі волонтери особливо готувалися, адже попереднього разу виявили, що у багатьох дітей немає теплого одягу. Ініціативна група команди волонтерів попрацювала на славу, щоб знайти та придбати усе необхідне. Діти з радістю приміряли обновки, вибираючи потрібні для них речі!
Потім, розділившись на дві групи, волонтери разом із дітьми вирушили на духовні уроки – «Пізнати Бога» (про створення світу і життя на Землі) і «Суперкнига» (ознайомлювальний перший урок). Діти з радістю включилися у спільну роботу!
Після занять спілкувалися за солодким столом, а потім усі разом дивилися тематичний мультфільм «Едемський сад». Активні ігри, веселий дитячий сміх – день минув не даремно!

Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search