19 грудня, у День Святого Миколая, на який з нетерпінням чекають діти, волонтери БФ «Надія по всьому світові» відвідали школу-інтернат у с. Великополовецьке. У святковому настрої і з бажанням подарувати дітям казку і віру в добро волонтери привезли подарунки кожному вихованцю інтернату. Подарунки були підготовлені активними волонтерами Фонду за підтримки небайдужих користувачів соціальної мережі Facebook.
Чекаючи гостей, діти вирішили не їхати на свято додому і веселою юрбою (понад 60 мешканців інтернату!) зустрічали нас на порозі школи.Спочатку волонтери з дітьми розійшлися по класах, де провели чергові заняття за програмами «Пізнати Бога» і «Суперкнига». Також під час занять працювала «Арт-вітальня», де діти, які були вільні від основних занять, могли проявити себе у творчості – вони готували новорічні листівки та ялинкові прикраси з кольорового паперу.
Під час цієї поїздки було вперше проведено урок для найменших мешканців школи-інтернату, групи «Садок». Це було заняття на тему «Створення світу». Потім волонтери та діти займалися ліпленням з кольорового тіста. Малюки були у захваті!
Після занять для всіх дітей був накритий святковий солодкий стіл із різноманітними смаколиками. Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая. У цей день волонтери також влаштували у інтернаті новорічну дискотеку. Прощаючись, діти говорили, що з нетерпінням очікують наступної зустрічі з своїми друзями-волонтерами у новому році.

From Декабрьская поездка в Великополовецкую школу-интернат. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 12/24/2015 (30 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search