23 квітня дружна команда волонтерів БФ «Надія по всьому світові» відвідала дітей із Трипільської школи-інтернату з новими програмами. Після традиційного привітання іменинників та концертних виступів для них від однокласників усі діти розійшлися на заняття. У молодших діток тема програми була «Я можу». Вони переконувалися в тому, що Бог дав кожному свої таланти, кожен особливий і потрібний. Виявляється, ми можемо робити багато добрих справ, Бог дав нам все для цього.
Учні 5-7-х класів розмальовували паперові крашанки. Волонтери обговорювали з дітьми тему Великодня. Хлопці 7-9-х класів, учасники проекту «Чоловік-господар» робили шпаківні. Працюючи в команді, вони дружно міряли, пиляли, вибирали, який дах краще зробити, щоб птахам було зручніше. Також хлопці зробили кілька рамок для фотографій і прикрасили їх візерунками, які дівчата-старшокласниці вишили хрестиком.
Під час зустрічі дівчата одягли красиві плаття, зробили одна одній гарні зачіски і манікюр, волонтери – зробили макіяж. А професійний фотограф провів справжню фотосесію.

Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search