Квітнева поїздка оновленої команди волонтерів БФ «Надія по всьому світові» у Великополовецьку школу-інтернат відбулася 16 квітня.
Наймолодші діти займалися серйозною для їх віку справою: вони освоювали ази миловаріння. А потім, з величезною радістю, діти випробували результати своєї роботи – мили руки з милом частіше, ніж потрібно!
Учні початкової школи вирушили в чергову цікаву подорож із героями Суперкниги. Зі своїми вчителями, Галиною Філіпенко та Світланою Велигорською, вони дізналися, що таке прощення, і як Бог вчить нас цьому. Діти із завзяттям грали в ігри, розгадували загадки і вивчали Біблію. Також вони навчилися робити оригінальні закладки для своїх книг.
В рамках проекту «Пізнаємо Бога» разом з Євгеном Денищиком учні середньої і старшої школи обговорили актуальну тему «Два царі. Дві долі» на прикладі двох біблійних героїв – Саула і Давида. Діти дізналися про наслідки рішень та вибору, який людина робить в житті, обговорювали почуте і ділилися своїми історіями з життя.
Після навчально-пізнавальних занять кожен мав змогу відпочити і розслабитися в Арт-вітальні, де намалювали долонями. На черговому засіданні «Жіночого клубу» дівчата з радістю освоювали мистецтво манікюру. Ну і звичайно ж, ніхто не залишився без смачних гостинців від волонтерів.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search