26 листопада відбулася чергова поїздка волонтерів БФ «Надія по всьому світові» до вихованців школи-інтернату інтенсивної педагогічної корекції для дітей із затримкою психічного розвитку в Трипіллі. Початок кожного навчального року – це завжди початок нових відносин із новими дітьми. Перед волонтерами знову постають завдання: виявити потреби нових вихованців школи, врахувати їх бажання, вирішити, які програми і як проводити. Привітавши іменинників, усі традиційно розійшлися на заняття за віковими групами.
Під час зустрічі з учнями молодших класів обговорювали тему «Правила». Організували перегляд мультфільму «10 заповідей», а після – обговорення на теми: “”Навіщо потрібні правила?”” , “”Яка від них користь?””, “”Чи потрібно бути слухняними?””
Учні 5-6-х класів у цей час навчалися різним технікам малювання. Старшокласники – учасники проекту «Чоловік-господар» – продовжили ремонтні роботи у школі. Цього разу були відремонтовані всі стільці в актовій залі. Робота була зроблена якісно і з ентузіазмом. Цей день став особливим ще й тому, що до інтернату завітали випускниці 2016 року. Вони гарно провели час із дівчатками-старшокласницями, переглянули кінофільм, а під час спільного чаювання говорили про те, як важливо кожному знати себе, розуміти, що для нас є цінним і чого ми хочемо.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search