21 листопада відбулася чергова поїздка волонтерів БФ «Надія по всьому світові» до школи-інтернату c. Великополовецьке. Більше 50 дітей залишилися на вихідні в інтернаті і, відповідно, стали учасниками програм, які проводили волонтери. Це був справжній «тест-драйв» для волонтерів – перевірка на вміння вирішувати непередбачувані ситуації.
Із молодшими дітьми було проведено черговий урок за програмою «Суперкнига». Школярі середнього і старшого віку в рамках програми “”Пізнати Бога”” вивчали тему відносин з Богом на прикладі Авраама. У дискусіях піднімалися глибокі для їхнього віку питання, і, що було особливо приємно, діти добре володіли інформацією і могли вільно висловлювати свої думки і погляди.
Волонтери організували солодке частування для своїх підопічних. Після цього провели веселі ігри та заняття у «Арт-вітальні», де діти різного віку з радістю займалися ліпленням із пластиліну і освоювали ази квілінгу.
Усі діти отримали подарунки – необхідний одяг, який знадобиться взимку. А найбільш активним і постійним учасникам програми «Пізнати Бога» вручили іменні Біблії.


From Ноябрьская поездка в школу-интернат в с.Великополовецкое. Posted by БФ “Надія по всьому світові” on 12/10/2015 (11 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search