20 жовтня у спеціалізованій школі-інтернаті №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебрального паралічу (м. Київ) відбулася перша зустріч в рамках проекту «Уроки бізнесу».
Були розглянуті історії успіху трьох відомих транснаціональних компаній. Ці кейси продемонстрували учасників, що ідеї буквально оточують нас з усіх боків, а успіх не залежить від ситуації у суспільстві. Учасники зустрічі також зрозуміли, що герої цих історій відчували бажання створювати потрібні речі, а не бажання наживи.
«Уроки бізнесу» – це новий проект Фонду, розрахований на весь навчальний рік і спрямований на те, щоб його учасники за підтримки волонтерів визначилися зі справою, яка їм буде приносити радість, й навчилися отримувати від цього прибуток.
В рамках проекту будуть розглядатися тонкощі організації виробництва, алгоритм та методики вивчення ринку, сегментування і правильне позиціонування власних продуктів, тонкощі маркетингу і реклами, алгоритм складання бізнес-плану, а також правові питання організації власного бізнесу. Важливо, що це не теоретичний курс, а практичний проект з реальними учасниками, реальними товарами, які будуть вироблятися силами його учасників і приносити реальний прибуток.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search