17 жовтня волонтери БФ «Надія по всьому світові» провели день із вихованцями Трипільської школи-інтернату. Традиційно вітали іменинників, слухали виступи їхніх однокласників, ділилися на групи, щоб у більш тісному колі поспілкуватися, гарно і корисно провести час.
Молодші (1-4 класи) навчалися слухняності разом із «Суперкнигою» від Робіка. Діти дивилися тематичний мультфільм і своїми руками виготовляли Робіка з паперу. Учні 5-6 класів плели кошики з газет. Хлопчики 5-9 класів висловили бажання стати учасниками клубу «Господар в домі», де вони будуть мати справу з електрикою, навчаться правильному поводженню з інструментами для столярних і слюсарних робіт, здобудуть навички укладання кахельної плитки і багато іншого. Перша зустріч клубу була присвячена розробці плану подальшої роботи.
У цей час дівчатка 7-9 класів продовжили тему жіночності. Цього разу, на прохання самих дівчат, волонтери вчили їх готувати, а точніше, правильно поєднувати і комбінувати продукти, чистити, нарізати тощо. Обговорювали правильне харчування і ділилися жіночими секретами.

Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search