03 жовтня команда волонтерів Фонду у складі із дванадцяти осіб відвідала своїх добрих друзів – учнів школи-інтернату у с. Великополовецьке. Щоб відзначити початок нового навчального року і третій рік реалізації проекту “”День Надії”” у цьому інтернаті, було влаштовано пікнік зі спортивними іграми та іншими розвагами.
Проведенню заходів сприяла чудова погода. У школі на вихідні залишилося багато дітей – вже знайомих, а також нових учнів. Відчувалося, що діти за літо відпочили, набралися сил і навіть трохи скучили. Приємно було спостерігати, як організовувалися своєрідні майстер-класи для дітей з приготування різноманітних страв і напоїв. Діти з величезним задоволенням вчилися робити бутерброди з лаваша і готувати напій «Мохіто». Поки молодші готували, старшокласники і волонтери провели товариський футбольний матч. Приготовлені власноруч смакоти розлетілися «на ура»! Ситі і задоволені, вихованці інтернату разом із волонтерами грали у спортивні ігри, розгадували загадки і, звичайно ж, вигравали призи! А деякі діти, усамітнившись з волонтерами на лавках, ділилися враженнями про літні канікули.
Дуже зворушує, як діти чекають волонтерів, як вони потребують спілкування, турботи і любові. Тієї любові, про яку говорив Ісус – безумовної, терплячої, самовідданої.

Error: An access token is required to request this resource.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search