БФ «Надія по всьому світові» долучився до організації чудового заходу, який ініціювала ГО «Блакитне небо» за підтримки Президента федерації України з веслування на човнах «Дракон». 22 липня 2023 року було проведено захід, прогулянку на човнах, в X-Park (Труханів острів, м. Київ) для дітей-сиріт та дітей загиблих Героїв, щоб подарувати діткам позитивні емоції та враження. Незважаючи на дощ дітям було радісно. Вони приїхали з різних міст України, де зараз ведуться бойові дії, і наразі перебувають на реабілітації в інтернаті села Семиполки Броварського району Київської області.

Захід відбувся завдяки спільним зусиллям багатьох благодійних організацій та волонтерів. Наш фонд серед інших отримав подяку від організаторів прогулянки:

«Щиро вдячні БФ «Надія по всьому світові» за підтримку та співпрацю з ГО «Блакитне небо». Дякуємо Вам за надання комфортабельного автобуса. Ваш внесок і активна участь у нашому заході для дітей загиблих героїв України (прогулянка на човнах «Дракон») є надзвичайно цінними для нас. Ви проявили справжню відданість і є чудовим прикладом для нас та інших організацій. Усі спільні успіхи, яких ми досягаємо, є результатом нашої та злагодженої співпраці. Дякуємо Вам за вашу відданість та підтримку. Ми дуже цінуємо нашу спільну роботу і сподіваємося на подальшу успішну співпрацю для досягнення наших спільних цілей».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search