30 січня команда волонтерів БФ «Надія по всьому світові» відвідала вихованців Трипільської школи-інтернату. Традиційно привітали іменинників і розійшлися на заняття із віковими групами, щоб з користю провести час із дітьми.
Учні 1-4-х класів разом із «Суперкнигою» від Робіка говорили про Різдво, дивилися тематичний мультфільм. Потім, розділившись на 2 команди, діти вибрали по одному учаснику від кожної, і всі разом прикрасили їх так, щоб вони стали схожі на різдвяні подарунки.
Учні 5-7-х класів тим часом дивилися фільм «Серфер душі» про дівчинку-підлітка, яка, втративши руки, проявила надзвичайну твердість характеру і силу волі і домоглася участі у змаганнях на тих же правах, що й здорові спортсмени. Потім був час спілкування і відпочинку із соком та печивом. Хлопчики 5-9-х класів разом з волонтерами продовжили ремонт приміщення в рамках проекту «Чоловік-господар». А дівчатка-старшокласниці із «Жіночого клубу» навчалися мистецтву манікюру, обговорювали тему правильного харчування і необхідних процедур для того, щоб руки і нігті завжди виглядали доглянутими.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search