26-29 червня 2023 року в Трускавці Львівської області в рамках проєкту «Рука допомоги Україні» відбувся ретрит для 10 психологів програми «Діти та війна. Навчання технік зцілення». В заході взяли участь тренери, які невтомно працюють у проєкті з початку повномасштабної війни проти України. Вони навчають групи нових тренерів, супервізують їх, координують роботу груп по всіх областях України і за кордоном, а також працюють «в полях»: самі проводять терапевтичні заняття для дітей та їхніх батьків. Метою ретриту було психоемоційне розвантаження та відпочинок психологів, а також нарешті зустрітися усім разом, поспілкуватись вживу, відчути себе командою. Про атмосферу та важливість цього заходу для команди та проєкту учасники та учасниці ділилися у відгуках.

Відгуки учасниць та учасників.
Олена Божор: «Цей ретрит був надзвичайно душевним і надихаючим! У нашому колі було дуже тепло, душа зцілювалася, це дуже потрібно в такі нелегкі часи! Щиро дякую за таку чудову насичену програму, де був час для зцілення тіла і душі. Сподобалося все! І SPA, і майстер-класи, і подорож на Синевир, і гала-вечеря, і фотосесія, і скрипаль! Дякую всім організаторам, донорам! Я у захваті!»

Ірина Сухова та Олексій Сухов: «Неймовірний час! Під час війни, втрат, нелюдського напруження раптово з’явилася можливість перезавантажити свої нерви й мізки, свої думки й почуття. В такі часи це виглядає, як диво, але дуже вчасне й дуже лікувальне. Найціннішим в цьому ретриті було живе спілкування – ми так скучили один за одним, за поглядами, обіймами, спільним сміхом. Навіть їсти сідали за спільний великий стіл, щоб використати кожну хвилинку, набутися разом! Насичена програма було різноманітною та цікавою. Велика подяка гіду пану Андрію за тисячу історій з життя карпів, жителів Карпат. Подяка пані Оксані Волошиній та пані Зоряні Ленів за майстер-класи, цікавинки про турботу зовнішню і внутрішню. І насправді турбота була всюди – смачна їжа в колибі, гостинність готелю «Алькор», релакс в басейні та саунах спа-центру. А скрипаль Роман, справжній маестро, зачарував нас всіх. Але найцінніше було в нас самих, в спілкуванні, в можливості піти разом на базар за вишиванкою або прогулятися вуличками Трускавця й заблукати там. Махати один одному на підйомнику в горах. Ділитись бутербродами в автобусі. Фотографувати, як хтось фотографується. Окрема велика подяка давнім друзям та партнерам нашого проєкту фонду «HOPE worldwide Canada» за надану можливість організувати такий ресурсний виїзд та Оксані Волошиній за організацію! З нетерпінням чекаємо на зиму, щоб повторити!»

Тетяна Обоянська: «Складний період, в який надавали багато підтримки дітям та дорослим. Виснаження від війни. А це – прекрасна можливість відпочити, перемкнути увагу, відновитися, побути в колі друзів і однодумців, помріяти про перемогу! Натхнення працювати далі через величезну підтримку. Вдячність Всесвіту, команді і спонсорам за можливість перезавантажити себе!»

Сергій Сергєєв та Яна Сергєєва: «Щиро дякуємо за можливість приєднатися до неймовірно ресурсного та цікавого відпочинку! Незважаючи на страшне сьогодення на рідному сході ми відчули справжній релакс та мали можливість наповнитися. Неймовірна подорож до Синевиру, дружнє коло колег, жива музика – це все те, що надихає продовжувати роботу з новими силами, бути корисними та наближати нашу перемогу!»

Олена Дорогавцева: «Враження неймовірні. Якщо коротко – я не співала з 2014 року. А вам це вдалося. Вперше за цей час мені це дійсно захотілося, і спів не викликав страшних спогадів і сліз. Співала насправді моя душа. Їй вдалося хоч на деякий час перепочити в колі не просто однодумців, а справжніх друзів, родини! Тепер я знову люблю гори. Надихаюсь ними. Навіть малювала їх сьогодні. Безмежно вдячна за цей час, спілкування та підтримку».

Христина Кравченко: «Мені дуже радісно ділитися своїми враженнями про неймовірні три дні в Трускавці! По-перше, дякую за чудову можливість відвідати це місце! По-друге, за можливість провести разом час з нашою чудовою, дружньої командою, яка давно вже є другою родиною! І звісно дякую за чудову програму! Спа-процедури в перший день були дуже релаксуючими і допомогли зняти втому та напругу. Також незабутні враження від екскурсії до озера Синевир, зоопарку ведмедів, які нікого не залишили байдужими. Останній день – тренінги у теплому колі однодумців, які дали для мене дуже корисний і заспокійливий ефект. І наостанок – чарівна гала-вечеря під скрипку і спів нашої дружньої команди. Дуже дякую за приємні, корисні та незабутні враження!»

Тетяна Соловей: «Я вперше брала участь в такому заході. Щиро вдячна за душевне тепло, розуміння і підтримку, цікаві екскурсії, нові знання і знайомства. Цей досвід є для мене безцінним!»

Лариса Сушко: «В Трускавці відбулося моє «перезавантаження»: теплі обійми та сонячні посмішки, поїздка до українських Карпат – річки, яки вчать мудрості та руху вперед, ліси, що шумлять незламністю, та гори, які дають сили та надію на краще! А найбільше високогірне озеро Синевір зустріло нас обіймами дощу та назавжди залишилося в моєму серці! Це були незабутні дні! Подорожі, розмови в теплому колі, майстер- класи дали сили на подальшу роботу. Протягом всього часу в команді відчувалася атмосфера довіри, турботи один про одного, був дуже теплий настрій. Дякую всім за те, що були поруч!»

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search