19 вересня відбувся щорічний семінар для волонтерів БФ «Надія по всьому світові» під назвою «Я оновлююсь!». У цьому році через карантин з приводу COVID-19 він пройшов в незвичному для нас форматі: протягом одного дня (а не двох, як раніше) ми провели дві зустрічі невеликими групами по 50 чоловік. І було так приємно побачити один одного не завдяки відеозв’язку, як зазвичай, а «очі в очі», будучи тут і поряд, спілкуючись в невеликих перервах за чашкою чаю або кави зі смаколиками. При цьому ми дотримувались всіх умов карантину, рекомендованих МОЗ України: за кількістю людей на 1 м2 в приміщенні, вимірювали температуру кожного, хто прийшов, на вході, використовували маски та антисептики.

З 10.00 до 14.00 захід відвідали волонтери, які служать в дитячих інтернатах, а з 15.00 до 19.00 – всі ті, хто підтримує своїх друзів в будинках для людей похилого віку. Перш за все, учасників привітав президент фонду Володимир Єрмаков. В умовах карантину та обмеження зустрічей згадка слів з пісні «Як здорово, що всі ми тут сьогодні зібрались» була дуже доречною і зігріла і «посміхнула» всіх присутніх. Актуальними і корисними стали виступи служителів Київської Церкви Христа – Тараса Мєдвєдєва і Сергія Шияна. Дякуємо за духовний біблійний погляд на час, через який ми всі зараз проходимо!

Ну, а в основній частині програми з нами був той, кого вже полюбили волонтери, – ігромастер, дитячий композитор, поет, автор книг, засновник і ведучий навчальних і розважальних програм, а також просто чудова та світла людина – Микола Шуть. Разом з ним ми грали і сміялися, як діти, вчилися говорити один одному компліменти і підбадьорливі слова, відзначали свої перемоги і ділилися своїми досягненнями, міркували про добрі справи, мріяли, ставили цілі, тренувалися працювати в команді. Микола Миколайович, дякуємо за ваш досвід, енергію, гумор, оптимізм! З вами було чудово, ресурсно, надихаюче!

І дякуємо всім учасникам за ваше бажання вчитися, розвиватися, досягати і не здаватися! За ваше душевне тепло і небайдужі серця! З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічи!

Ось відгуки деяких учасників про захід:

Євген Алєксєєв (Київ): «Дуже вдячний за семінар, організований фондом! Велика подяка Миколаю Шутю за натхнення бачити в житті хороші, позитивні і красиві речі. Нести людям добро і підтримку. Позбавлятися від негативних думок про себе і оточуючих. А ще дуже класно, коли Нік Нік своїми іграми «перетворює» дорослих людей в веселих і грайливих діточок».

Женя Байдук (Дніпро): «Дуже сподобався семінар з Миколою Шутем! Дякую організаторам. Як завжди все пройшло на одному диханні. Особливо сподобались і відгукнулись поради і рекомендації щодо оновлення думок і про ціннісні установки».

Катя Карікова (Київ): «На семінарі було пізнавально. Повністю згодна з Миколою Шутем, мені дуже імпонує його підхід. Після заходу ми з волонтерами нашої команди пішли в кафе, спілкувались, кожен говорив про свої досягнення – це надихнуло!»

Ірина Хортова-Мельчинська (Київ): «Щиро дякую БФ «Надія по всьому світові» за надану можливість відвідати майстер-клас ігромайстра Миколи Шутя, методики якого вже протягом багатьох років застосовую в своїй волонтерській та професійній діяльності. Кожна така зустріч оновлює та спонукає до дій. Окремо хочу відзначити, що присутність на семінарі була абсолютно безпечною, бо заздалегідь було продумано виконання всіх карантинних умов».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search