В останні дні 2021 року завершилися заняття за програмою «Діти та війна. Навчання технік зцілення» в Лисичанську Луганської області. Цього разу учасниками занять стали ветерани АТО та ООС. З ними працювали тренерка програми Ірина Кохановська, а також ко-тренер, психолог і ветеран АТО, пан Мирослав. Це не перший досвід, коли програма допомагає дорослим людям (переселенцям, батькам, ветеранам та ін.), і це надає їй ще більшої цінності.

Ось що в процесі занять відзначали самі учасники: «я почав спати цілу ніч і не прокидаюся», «мій мозок почав працювати, як раніше, перед цим він був ніби заморожений», «тепер ця подія вже в минулому, мені стало набагато легше, ніби це відпустило мене».

Дехто ділився тим, що радіє прекрасній атмосфері, вона допомагає розкриватися, а після закінчення занять навіть не хочеться йти. І ось ще декілька відгуків ветеранів:

«Дякую за можливість розвиватись і мати змогу звільнитись від важких внутрішніх відчуттів. Дуже сподобалась атмосфера довіри у нашій групі, завдяки чому я відчув реальні зміни. Після тренінгів відчувається легкість».

«Дуже сподобалося та гарно допомогло дивитися по-іншому на деякі речі. Дуже вдячний».

«Враження лише позитивні. Такі зустрічі дуже потрібні ветеранам, щоб прочищати свій мозок та повертатися у реальне життя!»

«Мені дуже допомагали тренінги, і тепер я знаю, як поводитися у тяжких ситуаціях, а також розповідатиму про це іншим».

А це найкоротший відгук: «4.5.0.» Він розшифровується так: «Все добре, із завдання всі повернулися живими».

Generated by Facebook Photo Fetcher 2

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search