Наш спільний греко-американсько-український проєкт «Два тижні без війни» успішно завершився. Його метою було організувати освітню екскурсійну подорож для 40 українських дітей в рамках англомовної програми для наших дітей до дитячого табору Святої Катерини в Греції.

Під час перебування в таборі діти щодня брали участь у навчальних програмах з англійської мови, програмах фізичного здоров’я та соціальної адаптації, спрямованих на підтримку їхнього психічного здоров’я.

Для розваги дітей були організовані різноманітні спортивні заходи: футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс та купання в морі. Крім того, була проведена культурно-пізнавальна програма, яка включала серед іншого екскурсії до Афін, музею Акрополя, музею Спарти, стадіону «Олімпіакос», термальних джерел і міських екскурсій.

До наших дітей у таборі завітали Губернатор Центральної Греції Фаніс Спанос, Посол США в Греції Джордж Цуніс та аташе з питань освіти пані Сані Сурендра, Посол України в Греції Сергій Шутенко, Митрополит Фтіотиди пан Симеон та директор освіти пані Елена Бенйаті. Під час цих зустрічей діти з України демонстрували свої знання англійської мови, гідно представили нашу незламну Україну, виконали пісню «Світ без війни» українською мовою та розмалювали свято у кольори українського прапора за допомогою жовто-блакитних кульок. Всі були в чудовому настрої і залишилися задоволеними!

Прийняття дітей в цьому чудовому таборі стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства США в Греції, а також підтримці Посла України в Греції Сергія Шутенка, директора департаменту консульської служби МЗС Горяйнова Романа, радника з консульських питань України в Греції Ганни Тіщенко, префектури Середньої Греції, губернатора Центральної Греції Фаніса Спаноса, Митрополита Фтіотіда Симеона, радника губернатора Центральної Греції Рулі Кехрі, засновників ГО «Філакто» Ірини та Олександра Бортників, Управління соціальної політики Бучанської міської ради.

Логістичні витрати на цей проєкт взяли на себе: БФ «Разом у майбутнє ЮА», DELL LOY HANSEN FAMILY FUNDATION, БФ «Надія по всьому світові», Олександр Бортник, Денис Васильєв, Kings Choice IT Recruitment agency (Павло Король).

Окрема велика подяка волонтерці Оксані Шахматенко за координацію всього проєкту, докладені зусилля та небайдуже серце!

Особлива подяка адміністрації табору Святої Катерини за їхню гостинність, доброзичливе ставлення та відмінне харчування.

Ми також дякуємо транспортній компанії «Svit Bus» за забезпечення комфортної та безпечної поїздки.

Діти були в захваті від програми та не хотіли покидати табір. Батьки дітей щиро вдячні організаторам за цю чудову можливість. Ця подорож принесла незабутні враження і навчання для наших дітей. Проєкт «Два тижні без війни» є прикладом плідної співпраці, яка здійснюється на міжнародному рівні і сприяє розвитку дітей та молоді.

Дякуємо всім, хто зробив цей проєкт можливим, вклав свої зусилля та долучився до реалізації нашого проєкту. Нам завжди надзвичайно приємно бути частиною такого чудового колективу та ділитися цією радістю з усіма.

Ми віримо, що навіть невеликі дії можуть змінити світ. Нехай ця подорож стане початком нових можливостей та незабутніх спогадів для українських дітей.

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


  

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search